top of page
  • Yazarın fotoğrafıSomnur van der Kraan

YENİ YILDA SAĞLIK, VARLIK, MUTLULUKDünyamız güneşin etrafındaki dönüşünü bitirdi ve yeni döngüsüne başlamak üzere rutinine devam ediyor. Bu muhteşem kurgu bir an bile aksamadan devam ediyor, tıpkı bedenimizin biz emir vermeden içine nefesi çekip sonra bize gerekmeyenleri ayrıştırıp dışarıya vermesi gibi, ya da yediklerimizi biz hiç emir vermeden, plan yapmadan kendiliğinden sindirmesi gibi.
Bizler hepimiz bu muhteşem döngünün bir parçasıyız, birbirimizden etkilenerek, birbirimizi hissederek birlikte hareket ediyoruz. Ben bunu tıpkı iki kişinin yaptığı dans gibi düşünüyorum. Birbirimizi ne kadar iyi algılar ve huzurlu bir nefes gibi alıp vererek ritme ayak uydurursak keyifle dans edebiliyoruz ve bu uyumlu dansı öğrenebilmek için bir sürü deneyim yaşıyoruz.
Son günlerin en baskın konularından biri insanların alım gücünün azalması ve açlık sınırı olarak konuşulan ekonomik sorunlar. Hayatımızda iyi gitmeyen her neyse onunla barıştığımızda her şey değişir, bolluk ve bereket akışı da aynen böyle çalışır. Bolluk ve bereketle ilgili olan tüm düşüncelerinizi barış seviyesine taşıdığınızda da enerji değişir ve akış başlar.
Çalışmaların sonunda başarılı olmak için her zaman sürece inanmak gerekir, süreç içinde ulaşmak istediğimiz hedef için sürekli olarak bizi hedefe taşıyan çalışmayı tekrarladığımızda oraya ulaşırız. Süreç içinde hepimizin yolculuğu birbirimizinken farklı olacaktır. Bazen değişime çok hazır olduğumuzda her şey bir çırpıda doğar, gelişir ve olgunlaşır, bazen de çalışmayı destekleyen başka deneyimlerle karşılaşırız, bazen umutsuzluğa kapılabiliriz, ağır bir umutsuzluk bizi sarabilir, izin verin içinizden geçip gitsin.
Yeni yıla girmemize birkaç gün kala sizlerle çok güçlü bir çalışmayı paylaşmak istedim hem hayatınızı hem sağlığınızı hem de varlık akışınızın enerjisini temizleyip, yukarı çekip, güçlendiren bir çalışma yani özetle bizi Sağlık-Varlık-Mutluluk seviyesine çeken bir çalışma “Altın Işık Kapısı” Çalışması, canınız ne zaman isterse açıp çalışmayı tekrar yapabilirsiniz, duygusu hafif, enerjisi yüksek çok güçlü bir çalışmadır. Hepinize yeni yılda Sağlık- Varlık- Mutluluk diliyorum.
Sevgimle,
Somnur


19 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentários

Avaliado com 0 de 5 estrelas.
Ainda sem avaliações

Adicione uma avaliação
bottom of page