top of page
  • Yazarın fotoğrafıSomnur van der Kraan

Büyük Değişim Şu Anda GerçekleşiyorSürekli konu ettiğim "değişim" hızı artmış olarak yoluna devam ediyor, eskiye ait ne varsa gözden geçiriyor, tasviye ediyor ve yerine yenisini koyuyor. Gök yüzü planı enerjilerin değişimini bize işaret ediyorlar ama lütfen unutmayın, kehanet kötü haber vermek demek değildir hatta bundan şiddetle sakınmanızı tavsiye ederim çünkü bu eski bir bilgidir ve en çok değişmesi istenen bir alışkanlıktır, bu yer yüzü ikilemli bir yer, her olanın iki yüzü vardır, siz ruhunuzun yükselmesi için sizi besleyen yanı görmeye özen gösterin.

Bu dolunay 31- 10- 2020 de Türkiye saatiyle 17:49 da tamlaşıyor.

Bu dolunaya birçok zaman çizelgesi ve evrensel kodlar öncülük ediyorlar.

Dolunay boyunca sürecek Uranus kesin olarak 8 derece boğada olan ayla kavuşum yapıyor. İki gezegen de 8 derecede akrepte olan güneşin tam karşısında duruyorlar. Akrep dramatik, değişken, beklenmeyen bir değişimi işaret ediyor.


“Çıkışı olmadan inşa edilen herhangi bir basıncın serbest bırakılması gerekiyor”.

Bu bir yer yüzü etkinliği (Boğa toprak grubu) veya duygusal arınma ile olacak (Güneş Akrepte)

(Deprem oldu ve açığa çıkması gereken bir enerji patlayarak açığa çıktı, şimdi duygusal değişim dönemi geliyor).


Bu Ay/Uranüs/ Güneş sıralaması oldukça sıkı olarak birbirine bağlı. Bu durumda sağı solu belli olmayan bir enerjiden söz edebiliriz.

Bu 8.8.8 enerjisi birbirini üç kez güçlendiriyor. 8 enerjisi cesaret, liderlik, bolluk-bereket ve bolluk ve bereketi hayal edebilme gücü veriyor.

Kendini cesur hissedeceksin.

Şimdi değişmeye hazırsın.

Biliyorsun gelecek bir bahis ve sen kendini gelecekle ilgili olarak sıra dışı bir şekilde heyecanlı hissediyorsun.

Gelecek olan muhteşem an için heyecanlısın.


Gök yüzü planı kısaca şunu söylüyor, çok açık değil mi bastırılmış enerjiler açığa çıkıyorlar ve büyük değişim gerçekleşmeye devam ediyor. Yazdığım makalelerde, konuşmalarımda yıllardır büyük değişimden söz ediyorum, bu muhteşem bir değişim. Bu değişim aslında 1999 yılında başladı ve 2012 yılında hız alarak etkisi güçlendi. Şu anda güçlü bir biçimde kendini gösteren bastırılmış enerjinin açığa çıkarak değişimi oluşturması dişi ve erkek enerjilerle çok yakından ilgili. Binlerce yıldır yer yüzünde egemen hale gelmiş olan eril enerji sabitleşmiş ve katılaşmış durumda ve sürekli kendini tekrar ediyor ve elbette her oluşumun bir yer değiştirme dönemi vardır yani eril enerji uzun bir süredir sabitleşmişti dolayısıyla artık bastırılmış dişil enerjinin açığa çıkma ve sabitleşerek katılaşmış olarak egemen erkek enerjinin de dengeye oturma zamanı geldi ama bildiğimiz bir şey var ki halen geçerli olan, değişimler sırasında kaos oluşur, o yüzden iç dünyanızı dengede, özellikle dişi ve erkek yanınızı dengeleyerek dengede kalmaya özen gösterin. Biliyorsunuz iç dünyanızda ne varsa dışarda olanda odur, iç dünyanız dingin ve dengede olduğunda sizin dış dünyanızda aynısı olacaktır. Kadınsanız bastırılmış olan enerjinin açığa çıkmasına izin vererek, erkekseniz katılaşmış olan erkek yanınızı esneterek hem düşünce kalıplarınızı değiştirerek hem de içinizde sakladığınız dişil enerjinin patlayıp, açığa çıkmasına izin vererek dengede, iç huzurunuz sabitenmiş olarak yaşamaya özen gösterin, değişime direnmek yerine müziğe ayak uydurarak onunla dans edin.

MysiaLuna “Ben Dengedeyim Çalışması” nı yapabilirsiniz. Oldukça güçlü, etkili bir çalışmadır.

Yüreğinizde daima sevinç ve neşe olsun, sevinç ve neşe var olmanın, yaşam enerjisinin kaynağı olan koşulsuz sevginin parçalarıdır. Yüreğinizi açmaya, duygusal arınmanıza devam ederek ruhunuzu rahatlatın, hafifleyin ve bu yer yüzüne de sevgi, sağlık, huzur, sevinç ve neşe taşıyın.

Sağlıcakla kalın,

Somnur

100 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

DOSTLUK

Comentarios

Obtuvo 0 de 5 estrellas.
Aún no hay calificaciones

Agrega una calificación
bottom of page