top of page
  • Yazarın fotoğrafıSomnur van der Kraan

Can suyu


Bizlerin bedeni tıpkı dünyamız gibi yaklaşık %80 sudur. Bedenimizi yöneten bizi sağlıklı tutan bütün salgıların temelinde ve bütün hücrelerimizde su vardır. Bedende su azalmaya başlarsa bedenimiz ölüm alarmı verir ve hastalanmaya başlarız. Doğal olarak ölüm alarmı bize endişe dolu düşünceler pompalayacaktır ve endişe dolu düşüncelerle birlikte diğer hastalıklara da kapı açılacaktır aynı zamanda bol su içmek bizi endişe ve korkularımızdan da arındırır. Sağlıklı kalabilmek için su içmek oldukça önemli, bedenimizde su azaldıkça beden ölüm alarmı vermeye başlar bu durum endişeli düşüncelerin kaynağı olabileceği gibi su alamayan hücreler nedeniyle organlar hastalanmaya başlar. Endişeli düşüncekler de hastalıkların baş kaynağıdır. Su içmek sindirim sisteminizi birikmiş tortulardan da temizler. Bu tortuların gitmesi demek zehirli maddelerin atılması demektir. Yeterli su içtiğimizde can suymuz olan kanımızın temizlenmesine ve akışının da dengelenmesine yardım edeceği için bir çok kronik hastalığın da iyileşmesine yardım edecektir.

Günde yaklaşık iki litre ( 8 su bardağı) su içmek bir çok derdimize deva olacaktır, içerken "ışık olsun, şifa olsun" diyerek şifa enerjisini yükselteceğizdir. “Düşünce bir enerjidir ve maddeye dönüşür” nasıl oluyor tektar görmek isterseniz Masaru Emoto' nun deneyimini izleyebilirsiniz. Öfkeli bir nefes bir sineği öldürebiliyor, sevgi dolu bir yürekten akan şefkat dolu bir nefes ömürlere ömür katıyor, hastalıkları iyileştiriyor, öyleyse yediğimiz, içtiğimiz herşeye sevginin enerjisini yükleyelim ki hepsi şifa olsun. Akar suların enerjileri durgun sulara göre daha yüksektir, plastik şişelerde bekletilen sularda plastiğin düşük titreşimleri de suya yüklenmiş ve suyun enerjisini düşürmüş olabilir bu yüzden mümkünse sularınızı cam sularda tutun. Her koşulda suyunuzu içerken düşünce gücünüzle ışık yüklereseniz içtiğiniz suyun şifası da artacaktır.

Günümüzde artık bilim adamları da dahil günde 2 lt su içilmesi öneriliyor ve gene araştırmalar sonucunda da günde iki litre su içildiğinde bir çok kronik hastalığın iyileştiği gözlemlenmiştir. Yalnız günde 2 litreyi aşarsanız bu sefer bedende tuz azalması başlayabiliyor, bu da bizi ciddi bir biçimde hastalandırabiliyor. Bedendeki tuz bedendeki elektirik iletişimi sağlar bu nedenle çok önemli bir görevi vardır. Şifa OL’sun.


46 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

DOSTLUK

bottom of page