top of page

Gizlilik Politikası

Gizlilikle ilgili endişelerinize saygı duyuyor ve bu dijital çağda sizinle olan ilişkimize değer veriyoruz. Bu Gizlilik Politikası, müşterilerimiz hakkında topladığımız kişisel veri türlerini, bu bilgileri nasıl kullandığımızı, verilerin kimlerle paylaşılabileceğini ve bu bilgileri kullanımımızla ilgili müşteri olarak haklarınızı açıklar. Yasal uyum amacıyla veri denetleyicisi MysiaLuna işletmesi, Somnur van der Kraan, Zandsedwarstraat, 10, 6851GJ, Huissen, Gelderland, Nederland- BTW ID: NL003462847B65 kayıtlıdır.  Müşteri bilgilerini toplamanın birincil kaynağı web sitemiz www.somnur.com ' dur (“site”).

BİLGİNİZE: 
Sitemizi kullandığınızda, bize bilgi ve diğer verileri sağlamanın çeşitli yolları vardır. Bu siteyi kullanarak veya sosyal medya entegrasyonu yoluyla, bu verileri, aşağıda açıklanan şartlar ve nedenlerle işlememize ve toplamamıza izin vermiş olursunuz. Bize sağladığınız kişisel veri türleri şunları içerebilir:

 • İletişim bilgileri (ad, posta adresi, e-posta adresi ve cep telefonu veya başka bir telefon numarası gibi

 • Yaş veya doğum tarihi

 • Cinsiyet

 • Kullanıcı adı ve şifre, takma ad / ekran adı

 • Ödeme bilgileri (ödeme kartı numaranız, son kullanma tarihi ve kart güvenlik kodu gibi)

 • Gönderim ve fatura bilgileri (teslimat adresi ve fatura adresi gibi)

 • Satın alım geçmişi

   Bilgilerinizi şu amaçlarla kullanabiliriz:

 • Size zaman zaman bültenlerimizi göndermek.

 • Mal ve hizmet alımı için ödeme bilgileri olarak.

 • Sitemizdeki içeriğin ve size ve bilgisayarınıza en etkili şekilde sunulduğundan emin olmak.

 • Bize sunduğunuz ve iletişime geçmek için izin verdiğiniz bilgileri bizden talep ettiğiniz veya ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz, bilgileri, ürünleri ve bu tür amaçlar için iletişime geçmek.

 • Sizinle aramızdaki sözleşmelerden doğan yükümlülüklerimizi yerine getirmek.

 • İstediğiniz zaman hizmetimizin interaktif özelliklerine katılmanıza izin vermek.

 • Hizmetimizdeki değişiklikler hakkında sizi bilgilendirmek.

Bilgilerinizi pazarlama amacıyla kullanmamızı istemiyorsanız, lütfen somnur@gmail.com adresine yazarak bizi bilgilendirin.

İlginizi çekebilecek üçüncü taraflardan ilginizi çekebilecek ürünler veya hizmetler hakkında bilgi almak istemiyorsanız, lütfen somnur@gmail.com adresine yazarak bizi bilgilendirin.

Sitemizden harici web sitelerine herhangi bir bağlantıyı tıklar veya izlerseniz, gizlilik politikamızın artık geçerli olmayacağını lütfen unutmayın. Herhangi bir kişisel veri göndermeden önce lütfen bu tür harici sitelerin gizlilik politikalarını kontrol edin, çünkü bunlarla ilgili herhangi bir sorumluluk veya yükümlülük kabul edemeyiz.

BİLGİ KULLANIMIMIZ İÇİN YASAL TEMEL

Sağladığınız bilgileri gerekirse aşağıdaki durumlarda kullanabiliriz: 

Eğer taraflar bir sözleşme yaptılarsa, örneğin: Sipariş ettiğiniz ve teslim aldığınız bir ürünün ödemesini yapmak. veya; 

rızasını aldığımız pazalama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi, araştırma faaliyetleri, veri analizi, iç yönetim fonksiyornları, yasal taleplerin işlenmesi ve uygulanması ve işimizi yürürlükteki tüm yasalara, ilgili endüstri standartlarına ve politikamıza uygun olarak 

bunu yapmak için meşru bir menfaatimiz vardır. 

VERİ DEPOLAMA

Bize verdiğiniz tüm bilgiler güvenli sunucularımızda saklanır.

Kredi kartı bilgilerini saklamayız veya müşteri bilgilerini üçüncü taraflarla paylaşmayız.

Gizliliğinizi çok ciddiye alıyoruz ve kişisel verilerinizi korumak için tüm makul adımları atacağız, ancak sitemize gönderdiğiniz tüm verilerin kendi sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın.

Sizden topladığımız veriler Avrupa Ekonomik Alanı (“EAA”) dışındaki bir yere aktarılabilir, işlenebilir ve / veya saklanabilir. Kişisel verilerinizi göndererek, bunu kabul etmiş olursunuz. Verilerinizin güvenli bir şekilde ve bu Gizlilik Politikasına uygun şekilde ele alınmasını sağlamak için tüm makul adımları atacağız.

KİŞİSEL VERİLERE İLİŞKİN HAKLARINIZ
Veri Koruma Yasası kapsamında hakkınızda tuttuğumuz bilgilere erişim hakkına sahipsiniz. Bu hakkı kullanmak istiyorsanız, lütfen isteğinizi somnur@gmail.com adresine gönderin. İsteğin farkına varıldıktan sonra her zaman verileri düzeltir veya sileriz. Verilerinizi kayıtlarımızdan kaldırmak isterseniz, lütfen somnur@gmail.com ile iletişime geçin.

bottom of page